Poszukujemy programisty PHP z doświadczeniem w programowaniu

Empower Sp. z o .o.
  • Umowa o pracę Umowa

Poszukujemy programisty PHP z doświadczeniem w programowaniu WYMAGANIA:

- bardzo dobra znajomość HTML, CSS
- MySQL, JQuery
- dobra znajomość Zend
- umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, itp.
- terminowość, dobra organizacja pracy, motywacja, chęć nauki
- doświadczenie na podobnym stanowisku (lub freelance)

MILE WIDZIANA:

- znajomość CakePHP, ExtJS

OPIS STANOWISKA:

- stała współpraca zdalna w pełnym wymiarze godzin lub mniejszym do ustalenia
- współtworzenie i wdrażanie nowych projektów www - serwisów www, e-commerce, aplikacji webowych, startupów
- rozwijanie istniejących projektów www

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie na poziomie 4000-6000zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
- umowę o dzieło/fakturę lub umowę o pracę
- stałą współpracę
- pracę zdalną lub na miejscu (Warszawa)
- udział w ciekawych projektach, również startupach
- bogaty zakres technologii
- terminowe wynagrodzenie
- partnerską atmosferę

Oferujemy:
Rozwojową pracę przy dużych portalach obsługujących klientów biznesowych z obszaru HR.
Praca zdalna z możliwością dzielenia etatu.
Świetny zespół.
Projekty dające satysfakcję i radość wykonywania.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP
- Bardzo dobra znajomość MySQL
- Umiejetność pisania optymalnego kodu pracującego w środowiskach rozproszonych
- Znajomość Zend Framework

Dodatkowe:
- Bardzo dobra znajomość JS (jQuery/Bootstrap)

Oferujemy współpracę na zasadzie ciągłej oraz helpdesku rozliczanego per godzina.
Stawka godzinowa w zależności od umiejętności od 35 do 70 pln netto.

Współpraca przy rozwojowych projektach dla klientów B2B z obszaru HR.
Termin rozpoczęcia współpracy: od zaraz.

Zainteresowanych prosimy o podesłanie CV oraz kontaktowego numeru telefonu