Programista Java .

Recruitiva

7 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Programista Java
Wrocław
7 - 12tyś zł

Nasz klient to software house, działający na rynku od ponad 15 lat. Stawia na nowoczesne technologie i dobry, czytelny kod.
Obecnie poszukuje ambitnych, lubiących wyzwania programistów Java do pracy nad rozwojem rodziny produktów do obsługi sprawozdawczości bankowej. Jest to nowoczesny system, składający się z wielu współpracujących ze sobą komponentów: aplikacje desktopowe, aplikacje serwerowe, web serwisy itp. oparte na technologiach: Java, Spring, Hibernate, XBRL, ActiveMQ, CXF. Klientami są banki spółdzielcze,
komercyjne oraz europejskie banki centralne –ponad 600 instalacji w Polsce, Szwecji, Niemczech, Irlandii, Estonii, Portugalii oraz na Węgrzech. Klient gwarantuje:

•udział w konferencjach krajowych i zagranicznych
•uczymy się języka angielskiego i niemieckiego z native speakerami
•umiejętności zawodowe rozwijamy na warsztatach i szkoleniach
•możliwość pracy przy najnowszych technologiach np. Java 8
•wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem na wewnętrznych prezentacjach
•korzystamy z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych
•w kuchni zawsze jest kawa i herbata, a w wybrane dni ciastka i owoce
•w porze lunchu przywożą nam obiady (dofinansowywane)
•spotykamy się na eventach firmowych 3x w roku
•w biurze gramy w piłkarzyki, a po godzinach w koszykówkę
•a jak nas zmęczą dojazdy to możemy pracować z domu
Jeśli chodzi o rodzaje umowy to w grę wchodzi zarówno umowa o pracę jak i kontrakt b2b

Wymagania

Zadania: •tworzyć złożony projekt w nowoczesnych technologiach (Java EE, SE, Spring, JPA) z
wykorzystaniem baz danych Oracle oraz DerbyDB
•pracować w metodologii SCRUM w kilkuosobowym zespole
•projektować nowe moduły i funkcje systemu (Design Patterns, OOD)
•projektować zaawansowane interfejsy graficzne w technologii SWING
•udostępniać serwisy naszego systemu w standardach SOAP i REST
•tworzyć dokumentację oraz kontaktować się z klientami w języku polskim i angielskim
•kandydat powinien wiedzieć, co to jest XML, w XBRL resztę nauczy się na szkoleniu