Java Developer Wrocław .

Recruitiva

5 000 - 11 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Nasz klient jest jednym z największych dostawców systemów e-commerce i rozwiązań e-biznesowych na polskim rynku. Pracuje m.in. dla największego sklepu internetowego w Polsce – www.euro.com.pl. Pracując tam masz szansę rozwijać samodzielnie dedykowane aplikacje dla liderów rynku i mieć realny wpływ na kształt tworzonych technologii. Programista Java
Miejsce pracy: Wrocław
Junior do 5 tys. zł
Regular 5-8 tys. Zł
Senior 8-11 tys. zł

Oferujemy:

  • godziny pracy skrojone pod Twoje potrzeby (w tym dowolne - dogodne terminy urlopów)
  • pracę przy ciekawych projektach w naszym biurze, z łatwym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i samochodem (darmowy parking)
  • pracę w nowoczesnych frameworkach
  • duży wpływ na rozwój i sposób pracy zespołu oraz firmy (to zespół decyduje w jakim frmaworku pracuje i wybiera interesujące, innowacyjne technlogie)
  • szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem
  • integracje w i po projektach
  • pakiety sportowe i medyczne
  • zajęcia z j. angielskiego

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych w technologiach J2EE z wykorzystaniem metodyk zwinnych
  • współpraca z innymi członkami zespołu: programistami, testerami, analitykami czy webmasterami przy tworzeniu niezawodnego rozwiązania, satysfakcjonującego klientów, użytkowników i nasz zespół
  • sugerowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla projektu – to zespół decyduje o tym, jakie frameworki i narzędzia będą najlepsze do wykorzystania w implementacji.
  • aktywne uczestnictwo w prowadzeniu projektów - zespół ma znaczący wpływ na metodykę i narzędzia pracy
  • pomoc innym programistom w rozwoju, przez code review, dyskusje czy szkolenia
Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości Java i Java EE, najlepiej w wersji 1.8
  • doświadczenia w programowaniu z użyciem Spring i Hibernate
  • umiejętności wykorzystania wzorców projektowych
  • sprawnego modelowania struktur danych i doświadczenia zarówno z relacyjnymi jak i noSQLowymi bazami danych
  • umiejętności pracy w TDD
  • umiejętności oceny dobrze napisanego kodu i są gotowości do poddania się surowej ocenie przy code review
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane będą:
  • doświadczenie w implementowaniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość zagadnień e-commerce
  • doświadczenie z zakresu optymalizacji wydajnościowej
  • umiejętność pracy w DDD
  • chęci do prowadzenia szkoleń czy prezentacji z tematów okołojawowych
Cv ślij na [email protected] Wszystkie oferty: http://www.recruitiva.com/oferty/wszystkie-oferty/
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na [email protected], w tytule maila wpisując Programista Java. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".