PHP Developer

OneStep Software Sp. z o.o.

5 000 - 8 000 zł netto

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów aktywnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko PHP Developer.

Oferujemy:
-wynagrodzenie w wysokości 5 do 8 tys. zł netto, w zależności od umiejętności
-stabilne, długofalowe zatrudnienie
-dodatkowe benefity - do uzgodznienia

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:

-programowanie aplikacji internetowych
-optymalizacja i utrzymanie oprogramowania
-monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem Wymagania:

-wykształcenie informatyczne (preferowane wyższe)
-bardzo dobra znajomość PHP (obiektowo)
-bardzo dobra znajomość JavaScript, jQuery, HTML i CSS
-bardzo dobra znajomość języka SQL i baz danych: MySQL, MS SQL Server, Oracle
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

Oferujemy

O OneStep Software Sp. z o.o.

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?

- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."