.NET/ C# Developer

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczna dla pracowników i członków rodziny;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych;
  • Możliwość udziału w projektach realizowanych w różnych regionach świata;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w obrębie obszaru zainteresowań;
  • Późniejsze godziny pracy (od 9 lub 10);
  • Niezbędne narzędzi pracy: laptop, 2 lub 3 monitory oraz telefon;
  • Zachodnie standardy miejsca pracy.

Wymagania

Dla Naszego Klienta, Firmy działającej w branży nowych technologii, poszukujemy doświadczonych, nastawionych na rozwój Kandydatów na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji w technologii .NET oraz baz danych,
  • Rozwój i usprawnianie istniejących systemów pod względem architektury i implementacji;
  • Wykrywanie i usuwanie problemów natury programistycznej i bazodanowej w istniejących systemach informatycznych;
  • Uaktualnianie dokumentacji technicznej;
  • Wsparcie użytkowników w zakresie automatyzacji procesów bazodanowych i raportowania;

Wymagania:
  • Przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy z projektami w .NET;
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET;
  • Znajomość programowania obiektowego;
  • znajomość SQL'a;
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zastosowanie najlepszych praktyk w programowaniu, dokumentacji i testach,
  • Wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,

Mile widziane:

  • znajomość Oracle SQL;
  • znajomość Essbase,
  • znajomość Tableau