Senior QA Engineer - rozwój sportowej platformy OTT

Grafton recruitment

Treść oferty Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line, a także w produkcji, tworzeniu rozwiązań technicznych i komercyjnych dla klientów z branży sportowej, w związku z rozwojem centrum programistycznego, poszukujemy osób na stanowisko: Senior QA Engineer. Kandydaci dołączą do nowo powstającego zespołu odpowiedzialnego za rozwój sportowej platformy OTT dostępnej na różnego rodzaju urządzeniach (smart TV, smartfony, konsole).

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • rozwój testów automatycznych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów/błędów w kodzie
  • integrowanie testów z systemem
  • tworzenie nowych rozwiązań odnośnie procesu testowania systemów i aplikacji
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • tworzenie nowych narzędzi testowych

Wymagania

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako tester w obszarze testów automatycznych
  • doświadczenie w pracy w branży medialnej (tworzenie rozwiązań na smart Tv, smartfony, tablety, konsole do gier)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • doświadczenie w pracy z Selenium, Java lub podobne
  • atutem będzie znajomość Cucumber oraz języków skryptowych
  • znajomość Jenkins i Continuous Integration systems
  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Jira, Test Rail lub podobne

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • prywatna opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • karta multisport
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • pokój do relaksu (Xbox, Wii, piłkarzyki)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe