Java Developer

G-Force
  • Umowa o pracę Umowa

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta - jednej z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne i emerytalne - poszukujemy osób na stanowisko JAVA DEVELOPER.

Wymagania

Główne zadania:
  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki (warstwa biznesowa + elementy frontendu)
  • Współpraca przy tworzeniu wymagań biznesowych oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych
  • Tworzenie specyfikacji technicznych aplikacji i rozwiązań projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość kodu

Wymagania:

  • Znajomość Java (J2SE)
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, podstawy SQL
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania złożonych problemów logicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość technologii .Net
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji SVN lub GIT
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania na platformy mobilne

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Umowę o pracę
  • Praca zdalna do kilku dni w tygodniu

Oferta również dla osób z doświadczeniem juniorskim lub osób bez doświadczenia komercyjnego ale z bogatym doświadczeniem w projektach własnych.