Programista COGNOS

Experis IT
Język programowania
Inne

Opis oferty

Zadania realizowane na danym stanowisku:
  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań;
  • Programowanie (np. rozwój Framework Manager, tworzenie raportów, dashboards, debugowanie, egzekwowanie algorytmów i struktury danych);
  • Projektowanie modelu Framework Manager;
  • Opracowanie koncepcji bezpieczeństwa;
  • Optymalizacja procesów;
  • Opracowanie i przeprowadzenie testów;
  • Analiza problemu;
  • Specyfikacja, rozwój, tworzenie i utrzymywanie środowiska oraz przygotowanie i wdrożenie zmian wersji;
  • Projektowanie poprawek następnie planowanie i monitorowanie realizacji;
  • Konfiguracja infrastruktury Cognos;
  • Optymalizacja przestojów;
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej;
  • Wymiana wiedzy z kolegami;
  • Innowacyjne podejście do procesów i projektowania.

Wymagania

Wymagania

  • Co najmniej 2- letnie doświadczenia w budowaniu złożonych modeli jak Framework Manager i BI-objects;
  • Dobra znajomość Cognos (mile widziana wersja 10.2);
  • Znajomość narzędzi Cognos Report Studio, Framework Manger, Workspace, Cube Designer, Cognos Office;
  • Wiedza na temat rozwoju oprogramowania dotyczące Cognos, Web Technologii (HTML, JavaScript, XML);
  • Dobra znajomość JavaScript;
  • Znajomość baz danych oraz SQL;
  • Ogólna wiedza o zarządzaniu projektami i procesami inżynierii oprogramowania;
  • Rozumienie koncepcji biznesu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język niemiecki).

Oferujemy

  • Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
  • Pracę w oparciu o kontrakt B2B (na czas nieokreślony);
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do platformy e-learningowej).

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.