Junior PHP Developer

TALENT SOLUTION
Język programowania
Baza danych
Framework

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: 'Executive Search & Recruitment', 'Career Management' oraz 'HR Consulting'. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511 Dla naszego klienta, niemieckiej firmy prowadzącej największy sklep internetowy z ubraniami klasy premium dla kobiet plus size, poszukujemy otwartej osoby z chęcią do podejmowania wyzwań na stanowisko:

Miejsce pracy: Aachen, Niemcy
Nr ref. 160953_JPD

Wymagania

Zadania : odpowiedzialność za projekty rozwoju oprogramowania, w tym planowanie, śledzenie i realizacja architektury oprogramowania
utrzymanie wszystkich aplikacji
optymalizacja platformy podczas największego ruchu, zapewnienie jakości kodu, optymalizacja przepływu
współpraca z innymi działami dla niektórych projektów

Wymagania : minimum dwuletnie doświadczeniem w programowaniu PHP
znajomością PHP 5.3+ (tylko object oriented), MySql
biegłym angielskim
zmotywowanego do prowadzenia projektów i otwartego na nowe wyzwania
mile widziane doświadczenie w programowaniu PHP dla e-commerce, JavaScript/JQuery, metodologii Agile, czy w pracy z systemami Unix
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

pracę w naprawdę przyjaznym, otwartym i wspierającym środowisku
elastyczne godziny pracy
darmowe owoce, kawa i woda
25 dni płatnego urlopu
warsztaty, konferencje – ucz się i pracuj
team events
home office

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 160953_JPD na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."