PHP Developer (Regular/Senior) - mile widziane Magento

JCommerce
Język programowania
Framework
Inne

Jesteśmy polską firmą zajmującą się outsourcingiem usług IT, tworzymy aplikacje i rozwiązania dla biznesu, w oparciu o takie technologie jak: Java, PHP, Frontend, .NET, Business Intelligence, systemy ERP i inne. Co roku zajmujemy wysokie pozycje w rankingach Computerworld, stale też budujemy portfolio naszych klientów. Zależy nam na stałym budowaniu stabilnych zespołów, dzięki czemu udało nam się w ciągu dwóch lat podwoić liczbę pracowników – obecnie JCommerce tworzy ponad 270 pasjonatów IT!

PHP DEVELOPER
Poznań
Kontakt: [email protected]

Opis stanowiska:
Obejmując to stanowisko będziesz odpowiadał/-a za realizację ciekawych projektów opartych o technologię PHP. Będziesz brał/-a udział w tworzeniu architektury systemów, a także w ulepszaniu i unowocześnianiu rozwiązań technologicznych. W JCommerce będziesz mógł/-a rozwijać kompetencje własne, a dzięki temu kompetencje firmy.
Oczekujemy:
• biegłości w programowaniu obiektowym w PHP
• znajomości HTML, CSS, JavaScript (JQuery)
• doświadczenia w programowaniu w oparciu o Zend Framework lub Symfony 2
• umiejętności pisania czystego, czytelnego kodu
• bardzo dobrej znajomości języka SQL
• umiejętności analizowania i debugowania kodu PHP
• umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i samodzielności
• dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość MAGENTO
• umiejętność praktycznego posługiwania się wzorcem projektowym MVC, Domain-Driven Design
• znajomość zagadnień optymalizacyjnych oraz testów jednostkowych
• znajomość TDD (Test Driven Development)
• doświadczenie w obsłudze systemu kontroli wersji Subversion (SVN), GIT
• znajomość baz danych NoSQL
• doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych (np. SCRUM)

Oferujemy:
• możliwość współtworzenia nowego zespołu PHP w Poznaniu
• zróżnicowane tematycznie i technologicznie projekty dla polskich i zagranicznych klientów, często znanych marek
• pracę z możliwie najnowszymi wersjami danych technologii, często w oparciu o scrum
• możliwość nauki języka angielskiego w małych grupach, bezpośrednio w biurze
• pakiet benefitów (Sodexo, OK System, Luxmed, ubezpieczenie Warta)
• udział w imprezach firmowych, sportowych, świeże owoce, pyszną kawę z ekspresu
• startupowy klimat młodego oddziału, będącego częścią firmy z ponad 11-letnim doświadczeniem
• biuro zlokalizowane jest blisko Ronda Starołęka, poza strefą płatnego parkowania, z miejscem do przechowywania rowerów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O JCommerce

Już od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych dla klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać, dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.