Java Developer (Regular/Senior)

JCommerce
Język programowania
Framework

Jesteśmy polską firmą zajmującą się outsourcingiem usług IT, tworzymy aplikacje i rozwiązania dla biznesu, w oparciu o takie technologie jak: Java, PHP, Frontend, .NET, Business Intelligence, systemy ERP i inne. Co roku zajmujemy wysokie pozycje w rankingach Computerworld, stale też budujemy portfolio naszych klientów. Zależy nam na stałym budowaniu stabilnych zespołów, dzięki czemu udało nam się w ciągu dwóch lat podwoić liczbę pracowników – obecnie JCommerce tworzy ponad 270 pasjonatów IT! Java Developer
[POZNAŃ]
kontakt: [email protected]

Opis stanowiska:
Obejmując to stanowisko będziesz odpowiadał/-a za realizację różnorodnych projektów opartych o technologię Java. W JCommerce będziesz mógł/-a rozwijać kompetencje własne, a dzięki temu kompetencje firmy.

Oczekujemy:
• umiejętności programowania w języku Java (z uwzględnieniem architektury Java EE)
• min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (w przypadku zainteresowania ofertą Senior JAVA Developer - oczekujemy min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku)
• znajomości języka SQL oraz doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
• dobrej znajomości OOP oraz wzorców projektowych
• znajomości frameworków: Spring, JPA/Hibernate
• umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
• elastyczności technologicznej (otwartość na nowe technologie)
• stosowania praktyk czystego/dobrego kodu
• umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i samodzielności
• dobrej znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• pracę w doświadczonym zespole (obecnie w samym Poznaniu zatrudniamy 17 Java Developerów)
• zróżnicowane tematycznie i technologicznie projekty dla polskich i zagranicznych klientów, często znanych marek
• pracę z możliwie najnowszymi wersjami danych technologii (Java, Spring), często w oparciu o scrum
• możliwość nauki języka angielskiego w małych grupach, bezpośrednio w biurze
• pakiet benefitów (Sodexo, OK System, Luxmed, ubezpieczenie Warta)
• udział w imprezach firmowych, sportowych, świeże owoce, pyszną kawę z ekpresu
• startupowy klimat młodego oddziału, będącego częścią firmy z ponad 11-letnim doświadczeniem
• biuro zlokalizowane jest blisko Ronda Starołęka, poza strefą płatnego parkowania, z miejscem do przechowywania rowerów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O JCommerce

Już od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych dla klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać, dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.