Młodszy Programista Baz Danych

DahliaMatic Sp. z o.o.
  • Umowa zlecenie Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2003 Rok założenia firmy

  • http://dahliamatic.pl/ WWW

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX. Obecnie do Zespołu DahliaMatic poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zadania:
• Praca przy wdrożeniu aplikacji Oracle E-Business Suite
• Tworzenie programów PL/SQL
• Tworzenie formularzy, raportów (Oracle Forms, Oracle Reports) Wymagania:
• Studenci i absolwenci kierunków informatycznych (i pokrewnych)
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Znajomość języka zapytań SQL
• Podstawowa znajomość innych języków programowania (Java, C/C++ etc.)
• Komunikatywność i chęć pracy w zespole
• Chęć rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych programistów

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w ciekawych projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii
• Motywujący system wynagrodzeń
• Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DahliaMatic Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz wszystkich przyszłych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

O DahliaMatic Sp. z o.o.

DahliaMatic oferuje swoim klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.