Specjalista ds: SEO - Pozycjoner

Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

2 000 - 3 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://sky-shop.pl/ WWW

Spółka SIEF-IT, właściciel marki platformy sklepów internetowych Sky-Shop która dynamicznie rozwija się na polskim rynku e-commerce, poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds.: SEO do prowadzenia, opracowywania i wdrażania strategii SEO i pozycjonowania naszych dwóch serwisów Sky-Shop i SIEF-IT. Zależy nam na tym aby osoba na tym stanowisku posiadała doświadczenie poparte wynikami w umiejętnym i bezpiecznym pozycjonowaniu technikami White SEO. Istotne jest aby kandydat posiadał umiejętności prowadzenia link buldingu oraz budowy wartościowego zaplecza dla naszych serwisów oraz umiejętności wzmacniania aktualnych pozycji w wynikach Google oraz zwiększania pozycji wybranych fraz kluczowych.

Mile widziane, ale nie wymagane!, są umiejętności prowadzenia kampanii AdWords - z racji prowadzenia kampanii tylko dla Sky-Shop nie są one rozbudowane ani czasochłonne

Gwarantujemy, że będziesz pracować otoczony grupą specjalistów w swoim fachu od których sporo się nauczysz w tej branży :)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii SEO
  • Prowadzenie Link Buldingu
  • Budowa wartościowego zaplecza SEO
  • Monitoring, analityka naszych serwisów
  • Dbanie o utrzymanie i wzmacnianie aktualnych pozycji w wynikach wyszukiwania
  • Zwiększanie pozycji wybranych fraz kluczowych
  • Współpraca z działem Marketingu
  • Raportowanie swoich działań
  • Rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • W przypadku posiadanych umiejętności oraz odpowiedniej ilości czasu: prowadzenie kampanii AdWords dla strony Sky-Shop
Wymagania:

  • Mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w działaniach SEO (rozważymy także krótsze poparte dobrymi wynikami)
  • Duża wiedza i doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych w tym serwisów o stabilnej pozycji
  • Niezbędna wiedza z zakresu HTML potrzebna do pozycjonowania i optymalizacji stron
  • Znajomość branży SEO, zmian jakie w niej zachodzą i umiejętność adaptacji do nowych zmian algorytmów Google
  • Znajomość narzędzi typu Google Analitycs, Seostation, MajesticSeo i innych przydatnych na tym stanowisku
  • Skrupulatność i profesjonalizm
Bardzo mile widziane (nie wymagane):

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych kampanii AdWords – poparte certyfikatami i wynikami

Oferujemy:

Możliwość rozwoju jako Specjalista SEO i zdobywanie nowych umiejętności.

  • Pełen etat
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności
  • Premie
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa
  • Zgrany zespół
  • Szkolenia
  • Wypady integracyjne np.: Paintball
  • Kawa, herbata, ekspres do kawy, chill-pufa :)
Nie jesteś pewien czy spełniasz nasze oczekiwania? Wyślij nam CV, skontaktujemy się z Tobą :)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Premie roczne

Praca w Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

O Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

Najlepszy sposób na sklep internetowy - Sky-Shop.pl

Tworzymy oprogramowanie z pasją!

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym tj: SaaS. Działamy aktualnie na polskim rynku lecz pojawimy się również na globalnym rynku e-commerce.

Marka istnieje na rynku od 2009 roku i przez ten skorzystało z naszego oprogramowania dużo ponad 10 000 sklepów internetowych.

Sky-Shop posiada unikalne rozwiązania na polskim rynku e-commerce które intensywnie rozwijamy.

Jeżeli chcesz rozwijać jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce na polskim rynku - dołącz do nas!