Senior Android Developer

Connectis

80 - 100 zł netto / godzinowo

Jesteś doświadczonym, ambitnym, a przede wszystkim szukającym nowych wyzwań zawodowych Android Developerem?
Marzysz o tworzeniu nowoczesnych aplikacji dla szeroko pojętej branży mediowej w Polsce i za granicą ?
Chcesz realizować nowe projekty i mieć realny wpływ na wykorzystywane technologie, architekturę i ostateczny rozwój aplikacji. Zapraszam do Aplikowania!

Opis stanowiska:

Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych na smartfony, tablety oraz smartwatche
Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
Zapewnianie najwyższej jakości kodu oraz aplikacji
Analiza biznesowych wymagań i tłumaczenie na specyfikacje techniczną
Współpraca z zagranicznym zespołem i z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile
Oferujemy:

Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i doświadczonymi specjalistami
Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
Udział w innowacyjnym projekcie

Wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android
  • Doświadczenie z Continious Delivery
  • Znajomość TDD oraz praktyczna wiedza w pisaniu testów jednostkowych i testów funkcjonalnych w środowisku Android