Automotive Software Developer

ZeroChaos Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Narzędzia

Dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Automotive Infotainment Platform Development
• Car Device Fusion (Car Play, Android Auto, Car Life, etc.)
• In Car Network & Connectivity (CAN-bus, LIN-bus, Ethernet AVB)
• Localization and Cloud Services (e.g. e-commerce solutions)
• V2X Solution (stack integration, intelligent transport system)

Wymagania

Wymagania:

• Znajomości C/C++
• Wiedzy z zakresu OSS: Linux lub QNX
• Wykształcenie wyższe Informatyczne, Elektroniczne lub pokrewne
• 2 lata doświadczenia w branży Automotive lub na stanowisku Embedded Developera
• Zdolności analitycznych I umiejętności rozwiązywania problemów
• Dobrej znajomośic języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikacje

Mile widziane:

• Doświadczenie w projektach z branży automotive i znajomość ISO 26262 lub SPICE
• Wiedza z zakresu automotive boards

Oferujemy: • Współpraca oparta na relacji B2B
• Prace w międzynarodowym środkowisku
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej w firmie o skandynawskiej kulturze pracy