Front-end Developer

NBC Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki na stanowisku:

• Rozwój i utrzymanie aplikacji do obsługi gier losowych,
• Udział w systemie wdrożeń dla klientów na całym świece.

Oczekujemy od Ciebie:

• Znajomość narzędzi front-endowych: HTML5, CSS3,
• Znajomość języka JavaScript,
• Znajomość jQuery, Backbone, Underscore ,AngularJS,
• Umiejętność posługiwania się technologiami JSP, Java Servlets.

Oferujemy:

• Możliwość udziału w ciekawym projekcie pełnym wyzwań,
• Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem,
• Pracę w międzynarodowej korporacji, która od lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych systemów loteryjnych,
• Biuro w centrum Warszawy,
• Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania aplikacji oraz kontaktu z konsultantem.
Osoba odpowiedzialną za rekrutację jest Magdalena Wrębiak, [email protected]

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Front-End Developer."

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.''

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy