C#/.NET Engineer 12500-16500 PLN netto/miesiąc

  • Łódź
  • 14 dni do końca
  • 12500 - 16500 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla naszego partnera, dużej firmy IT, szukamy obecnie kandydata na stanowisko C#/.NET Engineer, do realizacji półrocznego projektu desktopowego (WPF, MVVM) dla japońskiej firmy z siedzibą w Szwajcarii, związanego z narzędziami do testowania oprogramowania.

Wymagania i obowiązki

  • Biegła znajomość C# i .NET
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w ww. technologiach
  • MVVM, WPF
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.