Android Developer | PRACA ZDALNA

  • Polska (praca zdalna)
  • 12 dni do końca
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Poszukujemy Android Developera do pracy zdalnej.

Projekty: W firmie realizujemy długoterminowe, międzynarodowe projekty, trwające po
kilka lat. Praca jest komfortowa - nie ma potrzeby częstego przestawiania się z projektu na
projekt. Na stanowisku Android Developer będzie wykorzystywał system kontroli wersji GIT.

Dlaczego warto u nas pracować?

• dzięki pracy zdalnej Pracownik ma nienormowany czas pracy, sam ustala sobie
godziny, w których wykonuje projekt
• gwarantujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole i miłej atmosferze
• raz w roku organizujemy kilkudniowy wyjazd integracyjny (Teneryfa, Dubaj,
Islandia)

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:

• masz doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych dla systemu Android (wspierających Api>17)
• posiadasz umiejętność integracji z zewnętrznymi API

To oznacza, że Ciebie właśnie szukamy ! :)

Wyślij CV: [email protected]