Programista PHP

Arche Consulting

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Rekrutacja prowadzona dla klienta z branży usługowej, zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:
  • tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania,
  • analiza wymagań klienta i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów,
  • projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • praca w zespole projektowym,
  • współpracę z analitykami i testerami,
  • uczestnictwo w projektowaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w programowaniu w PHP z użyciem Zend Framework (preferowane doświadczenie w rozwoju systemów back-end i/lub CRM),
  • swobodne posługiwanie się SQL, Subversion / GIT,
  • znajomość baz danych NoSQL, JavaScript, Perl będą dodatkowymi atutami.

Nasz Klient oferuje:

  • udział w projektach realizowanych w oparciu o najnowsze technologie i narzędzia,
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach dostosowanych do ścieżki rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B i pakiet benefitów.