Front-End developer

Recruitiva

2 400 - 5 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Poszukujemy Front-End developera do rozwijajacego się kilkuosobowego zespołu firmy we Wrocławiu. Praca głównie w technologiach front-endowych, w dużej mierze z wykorzystaniem Angular oraz React. Oferujemy doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych technologii i metod inżynierii oprogramowania. W przeciwieństwie do wielu korporacji nie stosujemy archaicznych rozwiązań i stawiamy na ciągły rozwój. Oferujemy

  • Pracę zdalną lub w biurze
  • Wynagrodzenie 2400-5000zł netto
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciągły rozwój umiejętności
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Miłą atmosferę współpracy
  • Pyszną kawę
  • Yerba Mate
  • Cykliczne obiady firmowe
  • Konto Spotify Premium
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady :)
  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

Wymagania

Obowiązki
  • Współpraca w zwinnym zespole
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • Bardzo dobra znajomość RWD
  • Dobra znajomość JavaScript, AngularJS, React
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, samodzielnej i odpowiedzialnej
  • Mile widziane
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania testów automatycznych, znajomość TDD
  • Praktyczna umiejętność korzystania z GIT
  • Znajomość Node.js, Express, Socket.io
  • Znajomość Kanban