Javascript Developer Wrocław

Recruitiva

5 000 - 8 000 zł netto

Framework
Narzędzia

Opis oferty

Javascript Developer
Nasz klient to prężnie rozwijający się startup, którego flagowym projektem jest platforma edukacyjna zapewniająca szybkie i skuteczne opanowanie tajników programowania, które to podane są w sposób smakowity nawet dla laików. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i mieć w okół siebie grupę wspaniałych ludzi, aplikuj już teraz!

nr ref: 39/2016
Miejsce pracy: Wrocław

Klient oferuje
  • Wynagrodzenie do: 8.000,00 zł netto /b2b
  • Realny wpływ na tworzony produkt.
  • Duże biuro w parkowej okolicy Wrocławia.
  • Lodówka pełna napojów, również tych w sam raz na piątkowe popołudnie ;-)
  • Turnieje Darta i dla chętnych wspólne wyjścia do pubu.
  • Pracę w startupie, który sprzedaje, wciąż rośnie i zamierza zmieniać na lepsze polską edukację.

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie razem z nami platformy e-learningowej .
  • Kodowanie w metodologiach Scrum lub Continous Development.
  • Wspólne dyskusje o przydatności i użyteczności tworzonych rozwiązań :)
  • W razie potrzeby raportowanie realizowanych prac.
  • Implementacja zaawansowanych zachowań/interakcji we front-end:
  • dynamiczne generowanie DOM
  • dzielenie widoków na komponenty
  • i wszystko co związane z użyciem Backbone
  • Do tego komunikacja z REST API napisanym w PHP.
  • Wykonywanie poprawek własnego kodu po code reviews.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość HTML5/CSS3, SASS, RWD.
  • Kompetencje programowania obiektowego.
  • Praktyczna znajomość JavaScript (w tym OOP), JQuery, Ajax, Git, Gulp/Grunt.js.
  • Mile widziana znajomość Backbone, który wykorzystujemy na naszej platformie.
  • Umiejętność sprawnej komunikacji oraz znajomość narzędzi Slack, Google Docs, Trello.
  • Znajomość React.js lub/i podstawy PHP będą dużym plusem.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na [email protected], w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".