Programista JavaScript/Meteor

Recruitiva

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca we Wrocławiu od 2008 roku. Oficjalny partner Meteor js. Zajmuje się wdrażaniem portali społecznościowych. Rozwijamy także intranety, systemy e-learningowe oraz platformy social e-commerce, wykorzystując przy tym nowatorskie rozwiązania i funkcjonalności.

W biurze panuje swobodna atmosfera. Ceni się kreatywność oraz inicjatywę. Zapewnia pracownikom rozwój w kierunkach, na których im zależy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

do 10 tysięcy na fakturze

Zakres obowiązków

Implementacja i rozwój serwisów społecznościowych oraz bazujących na społecznościach, zoptymalizowanych na duży ruch stron. Praca z MeteorJS, node.js, Angular.js. Korzystanie z nowych technologii jest także możliwe oraz dobrze odbierane. Jeśli nie znasz Meteor.js – poznasz pod okiem doświadczonych kolegów.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy elastyczne godziny pracy
  • realizację projektów w metodologii Agile
  • możliwość poszerzania doświadczenia przy najnowszych technologiach
  • ciekawe projekty dla firm z całego świata (np. system do gry w szachy online, aplikacja do zarządzania systemem rezerwacji)
  • możliwość wyjazdów zagranicznych do UE oraz USA

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia bardzo dobrej znajomości wybranego języka webowego
  • bardzo dobrej znajomości zasad tworzenia dobrego oprogramowania dobrej znajomości MongoDB
  • dobrej znajomości JavaScript/NodeJS dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości GIT lub SVN
Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Meteora!
  • doświadczenie pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • doświadczenie w pracy nad dużymi serwisami
  • doświadczenie w UI/UX
Cv ślij na [email protected]

Wszystkie oferty: http://www.recruitiva.com/oferty/wszystkie-oferty/