Senior JavaScript Application Developer

5 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Szukam programisty do małej firmy (11 osób), żadne korpo - miło, kameralnie na stanowisko jak w tytule.

Oferujemy:
• Formę umowy dostosowaną do Twoich oczekiwań,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• Kameralną atmosferę, zgrany zespół, elastyczny czas pracy,
• Pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami w nowoczesnych technologiach.

Wymagania

Obowiązki:

• Projektowanie wytwarzanych aplikacji JavaScript na podstawie wymagań projektowych,
• Prowadzenie zagadnień związanych z analizą wydajności, optymalizacją, profilowaniem i doborem narzędzi diagnostycznych,
• Nadzór nad jakością i spójnością kodu JavaScript tworzonego przez młodszych programistów,
• Projektowanie elementów interfejsu użytkownika pod kątem funkcjonalności i ergonomii,
• Opracowywanie efektywnych interfejsów API we współpracy z programistami back-end,
• Programowanie aplikacji JavaScript: webowych oraz Electron i NodeJS,
• Dobór bibliotek i narzędzi optymalnych do realizacji projektów.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziani pasjonaci),
• Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji JavaScript,
• Znajomość zaawansowanych zagadnień protokołu HTTP, takich jak: CORS, nagłówki, autentykacja, WebSockets,
• Doświadczenie w wykorzystaniu framework'ów języka JavaScript, np: Backbone, Angular, NodeJS, Ionic,
• Doświadczenie w implementowaniu interfejsów użytkownika z wykorzystaniem bibliotek UI, kontrolek i aktualnych trendów,
• Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do profilowania i debugowania kodu JavaScript,
• Znajomość przynajmniej na średnio-zaawansowanym poziomie HTML i CSS,
• Doświadczenie w programowaniu asynchronicznym (AJAX, promise),
• Doświadczenie w wykorzystaniu interfejsów REST API i JSON,
• Znajomość standardu ECMA Script 6,
• Radość z programowania.