Młodszy Inżynier Help Desk

Tigura Sp. z o.o.
Narzędzia
Inne

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Klient oferuje:
 atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży IT;
 przyjazną atmosferę;
 wysokiej klasy sprzęt;
 udział w interesujących i rozwijających projektach;
 kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Wymagania

Opis stanowiska:
 kompleksowa obsługa zleceń serwisowych;
 zapewnienie klientom opieki typu Help Desk;
 udział we wdrożeniach;
 przygotowywanie dokumentacji.

Oczekiwania:
 wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziani studenci studiów technicznych;
 doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku nie jest konieczne!
 zainteresowanie informatyką;
 znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux), podstaw Microsoft Server oraz sieci LAN
 znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;
 dbałość o szczegóły;
 kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
 gotowość do podejmowania podróży służbowych.
 prawo jazdy kat. B