Junior PHP/JavaScript Developer

Growth Poland Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej i poszukujesz nowych wyzwań, zgłoś się do mnie! Jeśli już jakiś czas zajmujesz się programowaniem i chciałbyś spróbować innej branży, zgłoś się do mnie! Dla mojego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się na świecie firm w branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz wpływu na kształt nowych procesów wdrażanych w firmie
- konkurencyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej motywacji i zaangażowaniu

Wymagania

Zadania:
- współtworzenie nowych aplikacji przydatnych do usprawnienia pracy różnych departamentów firmy
- rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem znajomości języka PHP
- tworzenie nowych modułów do istniejących systemów wg zapotrzebowania

Wymagania:
- minimum 1-2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP (Object Oriented Programming), programowaniu aplikacji
- praktyczna znajomość PHP (przynajmniej jeden framework MVC)
- znajomość JavaScript / jQuery
- znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL
- znajomość HTML, CSS
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z serwerami Linux
- chęć i łatwość nauki nowych technologii
- komunikatywność
- dobra znajomość języka angielskiego