Senior Python Developer (B2B, 9-14K, Polska)

IT Rekruter

9 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://itrekruter.pl/ WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia

Poszukujemy do stałej współpracy Python developera. Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie platformy backend do zarządzania użytkoniwkami oraz transakcjami finansowymi
- Rozwijanie nowych rozwiązań w API do budowy komponentów na portalach internetoych
- Integracja z zewnętrznymi dostawcami - płatności / rozrywka
- Projektowanie narzędzi do agregowania dużej ilości danych do raportowania
- Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Wymagania

- Znajomość technologii: Python / Django
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Współpraca B2B
- Możliwość pracy zdanie lub w biurze w Łodzi lub w Warszawie
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9000-14000 netto
- Bogaty pakiet socjalny

Metodologia pracy

O IT Rekruter

IT Rekruter - agencja rekrutacyjna specjalistów z branży IT