Specjalista ds. Analiz ze znajomością VBA, SQL i Accessa

Wydawnictwo Bauer
Język programowania
Baza danych
Inne

Wydawnictwo Bauer to największy wydawca magazynów kolorowych w Polsce. Obecnie wydaje 36 tytułów. Biuro Reklamy zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej do wszystkich tytułów Wydawnictwa.

Biuro Reklamy poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Badań i Analiz
Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • biegłe wykorzystanie funkcji Excela, w tym pisanie makr VBA i znajomość XML
  • praktyczna znajomość Accessa i/lub SQL będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami mediowymi (PBC, TGI, ZKDP, Kantar Media)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale analiz, kontrolingu lub audytu
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie itp.

Od kandydata ponadto oczekujemy:

  • wysokich zdolności analitycznych
  • doświadczenia w pracy z danymi pochodzącymi z różnych źródeł
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Wybrane zadania:

  • rozwój narzędzi analitycznych w tym systemów wiążących obszerne dane (praca z relacyjnymi bazami danych)
  • analiza, weryfikacja oraz trafna interpretacja danych z różnych obszarów biznesowych (sprzedaż, realizacja, przychody, monitoring wydatków, finanse itd.)
    • tworzenie kompleksowych, przemyślanych raportów i prezentacji w MS Power Point
Oferujemy:
  • pełną interesujących wyzwań pracę w jednej z największych spółek mediowych w Polsce
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • atrakcyjny model współpracy (umowa o pracę)

CV prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: [email protected]

Więcej informacji o Biurze Reklamy Wydawnictwa Bauer na stronie www.reklama.bauer.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Wydawnictwo BAUER Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Motorowa 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."