Android Developer

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR poszukuje Android Developer'a dla swojego Klienta z sektora IT, świadczącego pełen zakres usług zarządzania cyklem życia produktu dla międzynarodowych organizacji.

Stanowisko: Android Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
-Projektowanie i tworzenie aplikacji,
-Opracowywanie dokumentacji technicznej do aplikacji, działając zgodnie z założonymi standardami,
-Rozwój SDK dla platformy Android,
-Współpraca z innymi działami,
-Poszerzanie wiedzy programistycznej.

Wymagania

Oczekujemy:
-5 lat doświadczenia w programowaniu Android,
-Bardzo dobrej znajomości Androida,
-Osoby, która opublikowała co najmniej dwie aplikacje na Google play,
-Osoby, która lubi programować w Javie,
-Bardzo dobrej znajomości języka Angielskiego.

Klient oferuje:
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Pracę na najnowszych technologiach,
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-Niekorporacyjna kultura,
-Udział w szkoleniach zewnętrznych i innych form doskonalenia zawodowego,
-Zajęcia z języka angielskiego,
-Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne,
-Karta Multisport.