Linux Kernel Developer

PGB HR
Język programowania
Narzędzia

Agencja Rekrutacyjna PGB HR poszukuje Linux Kernel Developer'a dla swojego Klienta z sektora IT, świadczącego pełen zakres usług zarządzania cyklem życia produktu dla międzynarodowych organizacji.

Stanowisko: Linux Kernel Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- Programowanie w jądrze Linux oraz przenoszenie na nowe platformy sprzętowe,
- Analiza, projektowanie, implementacja i utrzymanie kodu,
- Rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

Oczekujemy:
- 5 lat doświadczenia w programowaniu C++/C,
- 2 lata doświadczenia w konfiguracji i dystrybucji Linuxa,
- Zamiłowanie do programowania w języku C++/C,
- Znakomitej znajomości języka Angielskiego.

Klient oferuje:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Niekorporacyjna kultura,
- Udział w szkoleniach zewnętrznych i innych form doskonalenia zawodowego,
- Zajęcia z języka angielskiego,
- Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne,
- Karta Multisport.