Tester Automatyczny

Dla naszego klienta (globalnej firmy z sektora finansowego) poszukujemy osoby na stanowisko

                                     (do 80% możliwość pracy zdalnej)
                                              Miejsce pracy: Warszawa

Kandydat dołączy do dopiero kształtującego się, nowego zespołu. Będzie brał udział w podejmowaniu decyzji dotyczących strategii automatyzowania testów jak i finalnego doboru używanych narzędzi.

Oferujemy:
Możliwość pracy zdalnej do 80% (cztery dni w tygodniu)
Elastyczne godziny pracy
Wynagrodzenie pozwalające na zatrudnienie bardzo dobrego specjalisty
Doskonałą lokalizację: siedziba firmy jest oddalona o 4 min spaceru od stacji metra
Dobrą atmosferę i nowoczesne otoczenie. Biuro odpowiadające najwyższym standardom i przyjazne dla pracowników.
Szeroki pakiet benefitów (kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie dwujęzycznego przedszkola dla dzieci pracowników)

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

Swobodna komunikacja w języku angielskim

Znajomość Jira, Zephyr, Selenium WebDriver, UTF / Quick Test Pro

Umiejętność tworzenia i wdrażania scenariuszy testowych (automatycznych)

Doświadczenie w testowaniu skomplikowanych zmian w systemach IT (we współpracy z developerami, analitykami i użytkownikami)

Umiejętność przekładania wymagań biznesowych/produktowych na odpowiednie scenariusze testowe

Dobra znajomość MS Excel oraz innych narzędzi do porównywania danych

Doskonałe zrozumienie różnorodnych podejść do testowania

Zorientowanie na ciągłe doskonalenie produktów oraz własny stały rozwój

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Next Technology Professionals

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT. Dzięki dokładnej znajomości potrzeb klientów, jesteśmy w stanie połączeć potencjał wysokiej klasy specjalistów IT z wymaganiami danego stanowiska.