Architekt Rozwiązań JAVA

Team Connect

Opis oferty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie projektu architektonicznego rozwiązania oraz kontrola nad implementacją i wdrożeniem zaprojektowanego rozwiązania
  • Zapewnienie właściwej realizacji projektu od strony technicznej
  • Audyt/ ekspertyza techniczna
  • Tworzenie i kontrola jakości przygotowanej dokumentacji technicznej projektu
  • Przygotowanie wkładu technicznego do ofert (szkic architektury, wymagania sprzętowe, wymagania technologiczne wycena czasowa)

Wymagania

OCZEKUJEMY:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii JEE i relacyjnych baz danych
  • Umiejętność modelowania i dokumentowania wymagań, procesów biznesowych oraz danych
  • Praktyczna wiedza na temat architektury rozwiązań
  • Doświadczenia w tworzeniu dokumentacji projektowej z wykorzystaniem UML.
  • Umiejętności monitoringu i optymalizacji aplikacji JEE oraz znajomości narzędzi CASE
  • Doświadczenia w pracy z dużymi środowiskami bazodanowymi
  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w Java5/6 i SQL
  • Praktycznej znajomości narzędzi Eclipse, Subversion, Maven2
  • Dobra znajomość technologii Java SE i Java EE oraz popularnych rozwiązań typu Open Source
  • (m.in. Velocity/Freemarker, Spring, Hibernate)
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy zespołowej, zaangażowanie i samodzielność
OFERUJEMY:
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Projekty zgodnie z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami
  • Możliwość wyboru formy współpracy, czasu pracy oraz miejsca zatrudnienia
  • Pomagamy w kwestiach organizacyjnych, prowadzimy kwestie kadrowo-płacowe, pomagamy w procesie relokacji
  • Wspieramy w założenie działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniu
  • Gwarantujemy ciągły dostęp do nowych projektów
  • Kartę MultiSport, opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy, przy niektórych projektach możliwość pracy zdalnej