WEB DEVELOPER - Warszawa - 15000 PLN - umowa o pracę

W ramach współpracy z jedną z najlepszych firm produkcyjnych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko "Frontend Developer" (projektant aplikacji internetowych).

Firma działa na rynku globalnym w ponad 30 krajach świata i zatrudnia prawie 3000 pracowników. W Polsce jest liderem w swojej branży.

Zadania:
- Projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych
- Implementację rozwiązań warstw front i backend zgodnie z obecnymi standardami sieciowymi
- Przygotowanie koncepcji i implementacja testów automatycznych

Oczekiwania:
- 2 letnie doświadczenie w obszarze projektowania złożonych aplikacji internetowych
- Praktyczna znajomość zwinnych praktyk (Scrum/Kanban) oraz zastosowania ich w pracy zespołowej
- Dobra znajomość języka PHP oraz frameworków (Symphony/Zend)
- Znajomość języka JavaScript oraz zastosowania frameworków AngularJS/nodeJS – doświadczenie w wykorzystaniu standardów HTML5/CSS3
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Pragmatyczne podejście do zadań, duże poczucie odpowiedzialności - Zorientowanie na cel i pracę zespołową

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży technologicznej
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
- Pracę z młodym, zgranym i ambitnym zespołem
- Wynagrodzenie na umowie o pracę ok 15000pln brutto

Zapewniamy szkolenie w Kolonii a następnie pracę w Warszawie. Osoby, które dołączą do zespołu będą miały okazję uczestniczyć w różnych specjalistycznych projektach a także będą uczestniczyć we współtworzeniu zespołu E-Commerce.

Firma do której rekrutujemy otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu, dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce! Proszę o odpowiedź w kwestii zainteresowania projektem.

cv w języku angielskim można wysłać na adres monika.skoczylas(at)huntworks.pl Pozdrawiam, Monika Skoczylas