Application Engineer .NET/C# (Sitecore)

Power Media S.A.
Język programowania
Framework

Dla naszego klienta – software-house ze szwajcarskim kapitałem poszukujemy doświadczonych Developerów .NET/C# ze znajomością Sitecore oraz j. angielskiego do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing!) Klient Oferuje:

atrakcyjne warunki pracy;
przyjazne i komfortowe środowisko pracy;
dostęp do najnowocześniejszych technologii;
satysfakcję z tworzenia najlepszych produktów na rynku;
pracę w międzynarodowych środowisku (szwajcarski kapitał);
bezpośrednią, stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę;
system podwyższonych kosztów uzyskania przychodu (prawa autorskie);
ciągły rozwój kompetencji (szkolenia, konferencje oraz możliwość nauki j. niemieckiego);
na początku zatrudnienia dwutygodniowy wyjazd do siedziby firmy w Szwajcarii;
prywatną opiekę medyczną;
kartę Multisport.

Wymagania

Obowiązki: rozwój wymagających witryn internetowych premium w warstwie back-endowej
weryfikacja i ocena zapytań dotyczących ewentualnych zmian oraz wdrażanie tych zmian
weryfikacja kodu oraz kontrola jakości oprogramowania
współpraca z zespołem w zakresie wprowadzanie rozwiązań i zmian.

Poszukujemy osoby:

otwartej na ciągłe doskonalenie się oraz poznawanie nowych technologii;
doświadczonej w zakresie technologii ASP.NET MVC, .NET i C #;
doświadczonej w zakresie modelowania danych i rozwoju kompleksowych rozwiązań internetowych;
doświadczonej w pracy z framewrokiem Sitecore (warunek konieczny);
rozumiejącej zasady technologii internetowych ((X) HTML, CSS, JavaScript i AJAX);
bardzo dobrze posługującej się językiem angielskim (zarówno w mowie i piśmie);
entuzjastycznie nastawionej względem dobrych praktyk programowania tj. Clean Code;
zmotywowanej, komunikatywnej.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.