Analityk Systemowo-Biznesowy

Craftware Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy Analityka!

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
  • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
  • Analiza systemowa systemów rozwijanych in-house/zamawianych u dostawców zewnętrznych
  • Analiza biznesowa – zbieranie wymagań (współpraca z Analitykiembiznesowym po stronie klienta, pogłębione wywiady)
  • Tworzenie dokumentacji (in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:
  • Ok. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość UML lub BPMN
  • Umiejętność pisania user stories
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, w zespołach rozproszonych
  • Bardzo duża samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic