Programista NET

ING Services
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Firma Soloplan – dostawca oprogramowania logistycznego.
Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistycznego na terenie Niemiec. Jako jeden z czołowych producentów, opracowujemy i dostarczamy innowacyjny i elastyczny pakiet oprogramowania CarLo®, stworzony do efektywnej realizacji wszystkich zadań związanych z zarządzaniem transportem.
Z naszego oprogramowania korzystają firmy na całym świecie. Prowadź szkolenia z CarLo®­ na terenie całej Europy i miej aktywny kontakt z klientami! Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Czekamy właśnie na Ciebie! Znajdź swoje miejsce w Soloplan podejmij ­wyzwanie!

Wymagania

Opis stanowiska
Utrzymanie i rozwój oprogramowania
– flagowych produktów firmy
Praca w zespole
Tworzenie dokumentacji technicznej Wymagania
Wykształcenie wyższe, informatyczne
Bardzo dobra znajomość środowiska .NET i języka C#, bądź chęć poznania nowych technologii, jeśli znasz Delphi lub Javę
Programowanie relacyjnych baz danych – SQL
Znajomość systemów kontroli wersji – SVN
Kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Wysokie zaangażowanie

Mile widziane
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na systemy MS Windows
Znajomość baz danych Oracle
Umiejętność wykorzystania komponentów DevExpress dla WinForms
Znajomość rozwiązań ORM
Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
Dobre warunki finansowe
Dostęp do najnowszych technologii
Komfortowe stanowisko pracy, w samym centrum Katowic
Pakiet szkoleń, finansujemy certyfikaty Microsoft,
kurs języka niemieckiego dla zainteresowanych
Przyjazną atmosferę w pracy

Cieszmy się na
nadesłanie aplikacji w języku niemieckim z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu, terminem najwcześniejszego podjęcia pracy oraz Job-ID 150-8

To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych waunków zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.