Tester Aplikacji Mobilnych - All in Mobile

All in Mobile

4 000 - 6 000 zł netto

All in Mobile, wrocławska firma tworząca aplikacje mobilne, poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Tester Aplikacji Mobilnych.  Umiejętności, jakich poszukujemy to:
•Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych
•Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
•Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz w dokumentowaniu wyników testów
•Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych
•Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne
•Znajomości systemów iOS, Android
•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
•Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
•Doświadczenie z narzędziami do tworzenia przypadków testowych (np. TestRail)
•Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów (np. Appium, Calabash)
•Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (np. JIRA)
•Certyfikat ISTQB Foundation bądź wyższy

Zakres obowiązków:
•Projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań;
•Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
•Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych;
•Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania;
•Współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności.

Oferujemy:
•Prywatną opiekę medyczną
•Współpracę z młodym i niezwykle kreatywnym zespołem specjalistów
•Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji
•Integrację "po godzinach"
•Międzynarodowe i ciekawe projekty
*Własny kindle oraz macbook air
•Pracę z innowacyjnymi technologiami

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy