Programista Java

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego stałego klienta – firmy będącej jedną z największych w Europie sieci transakcji elektronicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Projekt wdrożenia aplikacji na terminalach oraz integracji z operatorami telefonii komórkowej w zakresie rejestracji starterów (kart pre-paid),
- Projekt w zakresie integracji oprogramowania terminala i kasy fiskalnej.

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia w Javie backendowej,
- Bardzo dobra umiejętność programowania w Javie,
- Praktyczna znajomość popularnych frameworków Java - Hibernate, Spring, JUnit, JPA, Mockito,
- Znajomość technologii Web Service w zakresie: SOAP, WSDL, XML Schema, REST, JSON/ TCP/IP, GIT, ANGULARJS,
- Znajomość narzędzi Subversion, Maven/ Gradle,
- Znajomość SQL (najlepiej PostgreSQL). Mile widziana:
- Znajomość Tomcata, C++, JSF2 oraz technologii webowych i mobilnych,
- Doświadczenie z TDD, SOA i wzorcami projektowymi.

Klient Oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (do 12.000 netto na UOP)!
- Sprzęt najwyższej jakości!
- Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
- Elastyczny czas pracy (od 07:00 – 20:00),
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z Niemieckim kapitałem!
- Pracę pełną nowych wyzwań zawodowych!