Senior Programista .Net

Opis oferty

Tworzenie aplikacji internetowych

Praca zdalna:
praktycznie bez limitowana ale konieczne sa spotkania w biurze i okres wdrożenia w projekt 3 miesiące
Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

Obowiązki
  • Programowanie aplikacji dla 2 milionów użytkowników, generujących dwa miliony odsłon dziennie
  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie i testowanie powstających funkcjonalności
  • Wdrażanie nowych aplikacji oraz integracja z istniejącymi systemami
  • Rola aktywnego członka zespołu z nastawieniem na dostarczanie najlepszej jakości rozwiązań oraz innowacyjnego produktu;

Wymagania i obowiązki

  • Doświadczenie w tworzeniu projektów w technologii C# , .NET 4.5, Asp.Net MVC 4, Visual Studio 2013
  • Znajomość nHibernate, Entity framework
  • Znajomość MS SQL, PostreSQL
  • Znajomość i stosowanie wzorców projektowych MVC
  • Znajomość systemów SVN/GIT
  • Wiedza na temat zasad programowania obiektowego, testów automatycznych/unitowych oraz technik produkcji oprogramowania
  • Mile widziana znajomość AngularJS, SOLID, DDD, TDD, Cod Review

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • Współpraca na stałe, w perspektywie długoterminowej
  • Stabilną pracę w zgranym multikulturowym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
  • Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
  • Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT