Senior Software Engineer (Java) – Gdańsk / Wielka Brytania

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem dalszej kariery na terenie Wielkiej Brytanii. Naszym klientem jest firma, która powstała ponad 20 lat temu, zajmuje się produkcją oprogramowania dla branży finansowo-ubezpieczeniowej oraz dla sektora publicznego – wszyscy klienci firmy znajdują się na terenie Wielkiej Brytanii. Senior Software Engineer (Java) – Wielka Brytania / Gdańsk

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku rozwijać będziesz produkty dedykowane dla branży publicznej w Wielkiej Brytanii. Pracować będziesz w zespole scrumowym w oddziale firmy w Wielkiej Brytanii (lokalizacje: Swansea, Bristol, Reading).

Wymagania:

Nasz Klient oczekuje min. 3 lat doświadczenia w programowaniu zorientowanym obiektowo - w Java/J2EE/JEE lub Scala. W pracy na tym stanowisku najlepiej odnajdą się osoby, które nie boją się kontaktu z Klientem w jego języku ojczystym (angielski). Mile widziana jest chęć do stałego uczenia się nowych technologii i dzielenia się swoją dotychczasową wiedzą z innymi członkami zespołu.

Mile widziane:

• Znajomość AJAX, Javascript i/lub HTML5;
• Praktyka ze Scala lub frameworkiem Play!;
• Znajomość Ruby, Rails i/lub Sinatra;
• Doświadczenie z bazami danych SQL lubNoSQL (np. MongoDB);
• Doświadczenie z Web Services;
• Certyfikat Scrum Master.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z oddziałem w Polsce (wynagrodzenie: 6 500-11 000 zl brutto) lub w przypadku relokacji z centralą w Wielkiej Brytanii (stawki rynkowe dla Wielkiej Brytanii);
• Pakiet socjalny:
- prywatne ubezpieczenie medyczne;
- karta multisport;
- dofinansowanie do udziału w konferencjach, szkoleniach (m.in.: PRINCE1, Scrum Master, ISTQB);
- dodatkowo: karty podarunkowe, bilety do kina, dofinansowanie do lunchu, imprezy integracyjne, fruit day;
-Pokój relaksu: darty, piłkarzyki, konsola Wii;
• Pakiet relokacyjny (w przypadku relokacji do Wielkiej Brytanii);
• Praca w młodym zespole pasjonatów IT (Gdański oddział liczy ok. 100 pracowników);
• Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego;
• Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole, w „niekorporacyjnej" atmosferze;
• Nieformalny dress code;
• Elastyczny czas pracy (system core hours; sporadyczna możliwość pracy zdalnej; dodatkowe dni urlopowe);
• Elastyczny dobór projektów;
• Różnorodność projektów i dostęp do najnowszych technologii.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail lub prześlij link do swojego profilu na portalu społecznościowym (Goldenline/Linkedin/) lub strony internetowej:

[email protected]

Przesyłając swoją aplikacje do Experis IT Konsultant prowadzący Twoją aplikację przedstawi Ci cały przekrój dostępnych ofert odpowiadających Twojemu doświadczeniu oraz oczekiwaniom.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."