ZDALNIE PHP Developer

Vlog

8 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://vlog.pl/pl WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

Poszukuję PHP Developera Zadania:
-Projektowanie warstwy usług (back-end) aplikacji internetowych
-Projektowanie i implementacja systemów eCommerce
-Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu na potrzeby średnich i dużych webowych systemów informatycznych
-Ścisła współpraca z programistami warstwy prezentacji aplikacji
-Dbałość o najwyższą jakość kodu
-Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go

Wymagania:
-min. 2 lata doświadczenia.
-Bardzo dobra znajomość: PHP, Symony 2, Zend,
-Znajomość co najmniej jednego systemu kontroli wersji ( GIT/Mercurial)
-Dobra znajomość języka SQL oraz XML

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu / wysłania CV
Pozdrawiam
Dorota

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Prysznic

O Vlog

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, a także dla agencji interaktywnych. Do bieżących projektów poszukujemy programistów Java, .NET, PHP oraz testerów i analityków biznesowych.
VLOG to zespół profesjonalnych i ambitnych specjalistów tworzących jedną z
wiodących firm na rynku IT. Założona w 2009 r. na początku specjalizowała
się w outsourcingu personelu wsparcia technicznego zdobywając rozpoznawalną
markę na rynku europejskim. W 2012 r. główną gałęzią nieustannie
rozwijającej się firmy stały się rozwiązania IT (konsulting, outsourcing,
body leasing). W tym momencie firma VLOG zatrudnia kilkadziesiąt osób
działających na terenie całej Polski.
VLOG to firma, która wyróżnia się na rynku nienagannym podejściem do
konsultantów i klientów. Lata praktyki oraz niezliczona ilość
sfinalizowanych projektów pozwoliły zbudować bogactwo doświadczenia, sukcesu
oraz grono zaufanych partnerów biznesowych