Senior Ruby on Rails Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

12 000 - 18 000 zł netto

Zadania: Praca w 5 osobowym zespole doświadczonych i utalentowanych Developerów + CTO
Udział w bardzo szybko rozwijającym się projekcie start-upowym z biurami w Dubaju, Nowym Jorku i Warszawie
Praca przy platformie bookingowej funkcjonującej w 200 krajach, zaliczającej milion indywidualnych operacji przeprowadzanych miesięcznie i obsługującej kilka tysięcy indywidualnych klientów
Praca nad kodem z wynikiem 4.0 na CodeClimate

Oczekiwania:

3+ lata doświadczenie w pracy z Ruby i Ruby on Rails
Doskonałej znajomości Ruby 4.2
Znajomości najnowszych wzorców (presenters of form, service objects)
Zorientowania w strukturach asynchronicznych (scenariusz wzmożonego eksportu, message passing)
Umiejętności pracy z PostgreSQL również za pośrednictwem ActiveRecord's
Znajomości Redisa
Znajomości JavaScript z jQuery i Lodashem na ESLint
Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością kodu ES6 przy użyciu Reacta i architektury Flux
Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością mikro-serwisów
Znajomość zewnętrznych API
AWS
Twilio
Mandrill
Heroku
Znajomości AJAX
Znajomości JSON
Umiejętności budowy narzędzi do monitorowania i raportowania
Dobrych zdolności komunikacyjnych

Mile widziane:

Znajomość Elixir
Znajomość Phoenix

Firma oferuje:

Bardzo atrakcyjne warunki płacowe
Wsparcie New Relic przy optymalizacji osiągów
Wsparcie Code Climate przy pracy nad Ruby (Robocop) i JavaScript (ESLint)
Możliwość prototypowania nowych rozwiązań mogących rozwinąć projektowych
Greenfieldowy projekt bez legancy code
Pakiet relokacyjny
Elastyczne godziny pracy
Bardzo dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro
Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
Konferencje, szkolenia i warsztaty zgodne z zainteresowaniami
Śniadania, napoje i dni z warzywami, owocami lub ciastem
Zajęcia językowe
Świetnie wyposażoną bibliotekę techniczną
Relaxroom z konsolą, dartami itd.