Programista C# .Net

G-Force
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta - producenta najlepszego na świecie oprogramowania specjalistycznego wykorzystywanego w diagnostyce okulistycznej

Wymagania

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub podobne
  • Bardzo dobra znajomość języka C# w technologii .NET 4.5/4.6
  • Dobra znajomość środowiska programistycznego Visual Studio 2015
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie pozwalającym na tworzenie dokumentacji technicznej
Mile widziane

  • Dobra znajomość technologii WPF, WCF
  • Znajomość wzorca MVVM
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Certyfikaty Microsoft z ww. technologii
Opis stanowiska

  • Projektowanie i utrzymanie aplikacji w technologii .NET
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.