Poszukiwany Analityk Danych

  • Wrocław
  • Umowa o pracę

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie poszukujemy specjalistów dla Polskiej spółki odpowiedzialnej za wprowadzenie systemu do wymiany informacji gospodarczej.

Wymagania i obowiązki

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie rozwijanie systemu raportowania oraz analiza danych.

Klient oferuję pracę:

- Z wykorzystaniem technologii SQL Server 2012, Microsoft Office 2013

- Start-up-ową atmosferę pracy

- Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach

- Dwa monitory

- Pracę przy ciekawych, ambitnych projektach.

Oczekujemy:

- Osoby z wykształceniem wyższym matematycznym, ekonomicznym lub pokrewne.

- Biegłości z obsługą programu Excel (2007-2013) i rozszerzeń VBA ( Makra)

- Znajomości języka SQL ( Microsoft SQL Server Lub Oracle)

Oferujemy:

- Ubezpieczenia grupowe
-Multisport
- Umowę o pracę lub B2B
- Lekcje języka angielskiego
- dofinansowania do szkoleń i certyfikatów