Programista SQL

Job Impulse Polska Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Nr ref.: P/Łódź_Piotrkowska/082016/KW Dla jednego z naszych Klientów, szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Programista SQL.
Miejsce pracy: Łódź, Teofilów

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Stawka podstawowa + premie za zrealizowane projekty
  • Rozwój zawodowy

Zadania:

  • Obsługa baz danych MSSQL
  • Konfiguracja i wdrażanie nowych środowisk bazodanowych
  • Instalowanie i konfigurowanie serwerów
  • Diagnostyka i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu baz danych
  • Programowanie baz danych
  • Testowanie nowych rozwiązań technicznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej w kierunku obsługi baz danych)
  • Znajomość języka Transact-SQL
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu administracji i utrzymania baz danych MSSQL
  • Wiedza z zakresu programowania w środowisku Delphi będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność
  • Analityczne myślenie
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

Klauzula wymagana:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka") z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

Klauzula opcjonalna:
(jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.