iOS Developer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, współpracującego ze szwedzką firmą zajmującą się produkcją samolotów bezzałogowych, poszukuję doświadczonego specjalisty na stanowisko: iOS Developer

Miejsce pracy: Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna

Wynagrodzenie: 4500-9800 PLN netto

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Klient oferuje:

-pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku

-okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika

-elastyczne godziny pracy

-możliwość częściowej pracy zdalnej

-współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami

-pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji

– udział w projekcie nie maintenance-owym

-długotrwałą współpracę

Obowiązki:

– współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe

– odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)

– programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)

-współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt

Wymagania:

–min 2-letnie doświadczenie w programowaniu apliakcji mobilnych iOS

-wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)

– doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów