PHP Developer

PGB Human Resources

5 000 - 7 000 zł netto

Opis oferty

Poszukiwany PHP Developer - Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Widełki: 5 000 – 7 000 zł brutto (UoP) + premie uznaniowe w wysokości 25% wygrodzenia Spotkanie: bezpośrednio w siedzibie firmy - gdzie będziesz pracować!
Więcej info? Pisz do Justyny [email protected]

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji mobilnych i deskopowych dla polskich i międzynarodowych korporacji
- testowanie stworzonego oprogramowania
- optymalizacja kodu źródłowego systemów w oparciu o profiler/ debugger
- współtworzenie i optymalizacja baz danych SQL i zapytań
- udział w projektowaniu architektury aplikacji Wymagania:
- języki programowania: PHP. SQL, HTML5 (JavaScript, CSS)
- frameworki: jQuery.js, prototype.js
- mile widziana znajomość technologii RWD
- dobra znajomość MySQL
- znajomość systemu do zarządzania zadaniami – np. JIRA znajomość systemu UNIX