Programista Android / iOS developer, Wrocław

  • Wrocław
  • 6000 - 14000 zł netto
  • Kontrakt

Firma AMT Solution oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań CMS (TYPO3, Drupal) oraz aplikacji internetowych z wykorzystaniem Symfony. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy programisty z doświadczeniem w programowaniu aplikacji na systemy Android i/lub iOS – akceptujemy osoby zainteresowane pracą na pełny etat jak i freelancerów.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu aplikacji na systemy Android lub iOS poparte zrealizowanymi projektami.
- praca stacjonarna w biurze w centrum Wrocławia (50 m od rynku). Pierwszy okres wdrożeniowy odbędzie się w Kopenhadze (5 dni).
- komunikatywna znajomość języka angielskiego – podczas codziennej pracy programista będzie komunikował się z klientami i programistami z innych krajów

Oferujemy:

- wynagrodzenie ustalane indywidualne w zależności od doświadczenia
pracę w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą – w zależności od preferencji pracownika
- możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz w konferencjach międzynarodowych
- elastyczne godziny pracy
- możliwość otrzymania karty Benefit

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O AMT Solution

Firma AMT Solution powstała w roku 2011 i świadczy usługi tworzenia aplikacji, stron internetowych w technologiach PHP, TYPO3, Drupal, Wordpress, Symfony. Klientami firmy są instytucje publiczne jak i firmy prywatne ze Szwajcarii, Danii oraz Niemiec.