iOS Developer_możliwa częściowa praca zdalna

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

iOS Developer Miejsce pracy:  Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie:  4500-9800 PLN netto B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukuję osoby do projektu realizowanego dla szwedzkiej firmy produkującej bezzałogowe samoloty (UAV - zastosowanie typowo cywilne). Firma jest znanym dostawcą maszyn również na rynku amerykańskim. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się m.in. tworzeniem oprogramowania służącego do definiowania misji jakie dany samolot ma wykonywać.

Oferujemy:
pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
elastyczne godziny pracy
możliwość częściowej pracy zdalnej
współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
udział w projekcie nie maintenance-owym
długotrwałą współpracę

Obowiązki:
współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt

Wymagania:
min 2-letnie doświadczenie w programowaniu apliakcji mobilnych iOS
wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów