Java Developer / Gdańsk

BetterSolutions

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Poszukujemy Java Developera, który dołączy do naszego zespołu projektowego. Nie szukamy osoby na jeden krótki projekt, jesteśmy nastawieni na współpracę długoterminową.
Forma zatrudnienia do wyboru, widełki zależne od umiejętności i doświadczenia.

Wymagania

Twoimi zadaniami będą:
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania we współpracy z całym zespołem;
• Współodpowiedzialność za procesy i metodyki wytwarzania oprogramowania w firmie;

Wymagania:
• 3+ lat doświadczenia w programowaniu, dobra znajomość Spring, Hibernate, Java8, Maven, REST, SQL;
• Mile widziana znajomość Angular, MongoDB, Linux;
• Doświadczenie w pracy w środowisku Agile;
• Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów;
• Dobre zdolności komunikacyjne i znajomość języka angielskiego;

Uważamy, że warto u nas pracować, bo:
• oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (5.000-8.000 PLN przy umowie B2B za pracę w pełnym wymiarze);
• produktywnie działamy w obszarze R&D, dlatego realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty;
• proponujemy atrakcyjne udogodnienia / benefity – m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, comiesięcznie zamawiane bony, budżet szkoleniowy, możliwość uczestnictwa w konferencjach, kursach, płatny urlop (do 26 dni), możliwość pracy zdalnej;
• pracujemy w dobrze skomunikowanym miejscu – Olivia Business Centre;
• mamy elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:00);
• pracujemy w przyjaznej atmosferze.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Szatnia rowerowa

O BetterSolutions

we make IT better
BetterSolutions jest firmą technologiczną z siedzibą w Gdańsku, która specjalizuje się w wytwarzaniu i implementacji wysokiej jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest dynamiczny rozwój innowacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki. Nasze systemy znajdują zastosowanie w rolnictwie, transporcie, logistyce, zarządzaniu i smart city. Działamy globalnie, realizując projekty komercyjne i badawczo-rozwojowe dla klientów i we współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.