QA Engineer

  • Poznań
  • 340 dni do końca
  • 4000 - 6000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Do naszego 40-osobowego zespołu w Apptension poszukujemy

QA (Regular/Senior)

Możemy śmiało powiedzieć, że w Apptension:
- panuje bardzo przyjazna, luźna atmosfera
- dbamy o rozwój pracowników organizując devtalki i sesje mentoringowe, finansujemy lekcje angielskiego, konferencje i szkolenia,
- odnosimy sukcesy - w marcu udało nam się wygrać największy na świecie hackathon, a tworzone przez nas aplikacje otrzymują uznanie w postaci nagród,
- lubimy spędzać czas razem, organizujemy grille, wieczory z planszówkami, wyjazdy integracyjne etc.,
- realizujemy inicjatywy pracowników poprzez system wewnętrznego crowdfundingu.

Rozwijamy również własny produkt i realizujemy zlecenia firm z całego świata. Projekty wymagają od naszego zespołu kreatywności i umiejętności dopasowania narzędzi i technologii do potrzeb. Nacisk kładziemy również na testowanie stosowanych rozwiązań.

Wymagania i obowiązki

Poszukujemy osoby:
- z minimum 2-letnim doświadczeniem w testowaniu aplikacji,
- z umiejętnością analitycznego / krytycznego myślenia,
- płynnie posługującej się językiem angielskim (co najmniej B2),
- z wiedzą i kompetencjami z zakresu automatycznego testowania,
- zwracającej uwagę na detale,
- z pojęciem na temat oprogramowania i narzędzi jego wytwarzania.

Mile widziane:
- podstawy programowania (Java, C#, PHP, Javascript),
- doświadczenie w metodologii Agile lub pokrewnych,
- wysokie kompetencje interpersonalne,
- liczą się dla nas komunikatywność i współpraca z zespole
- umiejętność przyjmowania i dzielenia się konstruktywnym feedbackiem,
- podejście wielozadaniowe.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • crowdfunding
  • lekcje j.angielskiego

O Apptension

Let us do the code
Rozwijamy własny produkt i realizujemy zlecenia firm z całego świata, nowoczesne aplikacje i strony internetowe. Projekty wymagają od naszego zespołu kreatywności i umiejętności dopasowania narzędzi i technologii do potrzeb. Nacisk kładziemy również na testowanie stosowanych rozwiązań.